Massimo Dutti 2011 tavasz
RJ Rogenski szerepel az Inditex csoportba (Zara, Bershka, Pull & Bear, stb.) tartozó Massimo Dutti 2011-es tavaszi/nyári kollekcióját bemutató új lookbook fotókon. A fő irányvonal a letisztultság és a sportos elegancia volt. A márka a 25+ korosztályt tartja célközönségének, de szerintem a fiatalabbak is találhatnak jó dolgokat náluk. Sajnálom, hogy nincs nálunk üzletük.
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.
LuPuS 2011.04.13. 08:57:16
Bár az is igaz, hogy a bevételek tekintetében még mindig a Zara hozza legtöbbet, addig nem is hiszem ,hogy nagyon erőltetné ennek a terjeszkedését.
Plussz hír:
Amancio Ortega Gaona az Inditex vezére éppen most vonul vissza, lerakja a varrótűit. :D